Kajeput Uçucu Yağı 10 ml

Kajeput Uçucu Yağı 10 ml (AROUY0002)

Marka : Arotolia
Fiyat : ₺440,00(KDV Dahil)

Organik olarak yetiştirilmiş kajeput yaprak ve dal uçlarından su/buhar distilasyonu ile elde edilmiş uçucu yağdır. Ana Bileşenleri: 1,8 Sineol, α -Terpineol, Terpinolen, (+) Limonen.

Fransa'dan ithal edilmiş, Türkiye'de şişelenmiştir.Ürün İçeriği:

1 ADET 10 ml kajeput yağı içeriği; MELALEUCA LEUCADENDRON CAJAPUT OILÜrünün Faydası:

Baş ve diş ağrılarında kullanılabilir.

Balgam söktürücü, terletici ateş düşürücü, burun, boğaz ve üst solunum yolları tıkanıkları açıcı, öksürük dindirici, sinüzit, farenjit ve bronşit gibi solunum yolları iltihaplanmalarını giderci etkilidir.

Kas gevşetici, kas spazmları ve kasılmaları, siyatik ve eklem ağrılarını giderici olarak taşıyıcı bir yağla masaj yapılır.

Sivilce ve akne iyileştirilmesinde, cilt enfeksiyonlarında, cildin pürüzleşmesi ve parlamasında ve antiseptik kremlerde kullanılır.

Baş biti ve böcek ısırıklarında etkilidir. Sivrisinek, karıncalar ve diğer zararlı birçok böcek türünü uzaklaştırmak için buhar yöntemiyle ya da vücuda sürülerek kullanılır.

Doğal bedensel yorgunluk gidericidir.Kullanım Şekli:

Kajeput yağını cilt bakımı için Arotolia taşıyıcı yağlarıyla %1,5 - %5 oranına kadar karıştırdıktan sonra cildinize masaj yaparak uygulayabilirsiniz. Isıl işlemsiz çalışan difüzör haznesindeki suya 2-3 damla eklenip 2 saat kadar süreyle yaşanan ortamın havasını kaliteli hale getirir. Ergenler ve yetişkinler ağız çalkalama suyu olarak yarım bardak içme suyuna 2 damla damlatarak günde birkaç defa kullanabilir. Çalkaladıktan sonra yutmayın, tükürün.Uyarılar:

Saf halde cilt üzerine uygulanmaz. Göz ve mukoza ile doğrudan temastan sakınılmalıdır. Alerjik bünyeliler önce deri testi yaptırmalıdır. . Difüzörde kullanım günde 3 defadan fazla olmamalıdır.

Çocukların erişemeyeceği yerde saklayınız. Haricen kullanım içindir. Açıldıktan sonra doğrudan ışığa ve sıcağa maruz bırakmamak kaydıyla 25 C sıcaklık altında saklanmalıdır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Aromaterapimarket.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.