Kahverengi Kaplangözü- Malakit Doğal Taş Gümüş Bileklik
Kahverengi Kaplangözü- Malakit Doğal Taş Gümüş Bileklik
Kahverengi Kaplangözü- Malakit Doğal Taş Gümüş Bileklik

Kahverengi Kaplangözü- Malakit Doğal Taş Gümüş Bileklik (TNKABL235026)

İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺480,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺384,00(KDV Dahil)

Doğal taş bileklikler taşların doğal formlarında işlenip, bileklik şekline dönüştürüldükleri takılardır. Kahverengi Kaplangözü- Malakit ( Malahit Doğal Taş ) Doğal Taş Bileklik kahverengi kaplangözü taşının doğal formunda işlenip aksesur olarak tasarlanmış halidir.Ürün İçeriği:

Bu üründe kullanılan doğal taş: Kahverengi Kaplangözü Taşı, Malakit Taşı, Gümüş ( Ortasında kullanılan gümüş aksesuarın şekli stok durumuna göre değişebilir.)Ürün Faydası:

Kahverengi Kaplangözü: Enerjiyi dengeler. Psikolojik zorlanmaların yenilmesini destekler. Korku, kıskançlık, kin, inatçılık, iğrenme, aşırı heyecanlanma gibi duygusallıkların yenilmesine, etkilerinin azaltılmasına destek olur. İş hayatında başarı sağlamaya yardım eder. Kalp için faydalıdır. Baş ağrılarını hafifletir. Konsantrasyonu artırır. Malakit: Bedensel ve ruhsal temizleyicidir. Verdiği enerji koruyucu cila gibi bedenimizi kaplar, gençlik ve dirilik verir, yaşlanmayı geciktirir. Fiziksel ağrıları azaltır. Kadınlarıa düzenli adet görme için destek sağlar. Ruhsal enerjileri özümseyerek, ruhsal yetenekleri güçlendirir. Sakinleştirici etkisi vardır. Hedeflere ulaşmaya yardım eder. Radyasyonun etkilerinden korur. Nazara karşı etkilidir.Kullanım Şekli:

Taşların etkisinin hissedilebilinmesi için doğal taşlardan yapılmış takıların düzenli olarak takılması ve enerjisinin temizlenmesi gerekmektedir. Doğal taşlar, duşta bile çıkarılmadan kullanılabilmektedir. Doğal taş bileklik modelini kullanmaya başlamadan önce taşın negatif enerjilerden arınması için taşın nötrleşmesi olarak da adlandırılan akan su, deniz suyu ya da tuzlu su ile temizliği yapılmalıdır. Birçok taş çeşidi için etkili bir temizleme yöntemi olan bu yöntem yapıldıktan sonra doğal taş bilekliği toprağın üstünde 24 saat ay ışığında bekletilmesi de nötrleşmesine oldukça fayda sağladığı bilinmektedir.Uyarılar:

Ürünlerimiz doğal taş olduğu için minik renk farklılıkları içerebilir. Gümüş detaylar farklılık gösterebilir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Aromaterapimarket.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.