Itır Uçucu Yağı 10 ml

Itır Uçucu Yağı 10 ml (AROUY0012)

Marka : Arotolia
Fiyat : ₺530,00(KDV Dahil)

Organik ıtırın taze herbasından su/buhar distilasyonu ile elde edilmiş uçucu yağdır. Ana Bileşenleri: Sitronellol, Geraniol, Linalool, 10-epi-eudesmol.

Fransa'dan ithal edilmiş, Türkiye'de şişelenmiştir.Ürün İçeriği:

1 ADET 10 ML ıtır yağı içeriği ; PELARGONIUM GRAVEOLENS OILÜrünün Faydası:

Kadın üreme bozuklukları, adet krampları, kısırlık, endometriozis, menopoz semptomları tedavisinde kullanılır.

Zihinsel olarak canlandırıcı ve iyileştiricidir. Sinir sisteminde dengeleyici etkiye sahiptir; depresyon, hiperaktivite, stres, yorgunluk, duygusal kriz sıkıntı ve bezginliği yatıştırmada etkilidir.

Dolaşım bozuklukları, varisli damarlar, hemoroid, egzama, yanık, cildin su toplaması, kesik ve enfeksiyon tedavisinde etkilidir.Kullanım Şekli:

Organik ıtırın taze herbasından su/buhar distilasyonu ile elde edilmiş uçucu yağdır. Ana Bileşenleri: Sitronellol, Geraniol, Linalool, 10-epi-eudesmol.

Fransa'dan ithal edilmiş, Türkiye'de şişelenmiştir.Uyarılar:

Saf halde cilt üzerine uygulanmaz. Göz ve mukoza ile doğrudan temastan sakınılmalıdır. Alerjik bünyeliler önce deri testi yaptırmalıdır. Difüzörde kullanım günde 3 defadan fazla olmamalıdır. Çocukların erişemeyeceği yerde saklayınız. Haricen kullanım içindir. Açıldıktan sonra doğrudan ışığa ve sıcağa maruz bırakmamak kaydıyla 25 C sıcaklık altında saklanmalıdır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Aromaterapimarket.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.