Citronella Uçucu Yağı 5 ml

Citronella Uçucu Yağı 5 ml (AROUY0005)

Marka : Arotolia
Fiyat : ₺470,00(KDV Dahil)

Seylan tipi organik sitronella otundan su/buhar distilasyonu ile elde edilmiş uçucu yağdır. Ana Bileşenleri: Geraniol, Sitronellol, Sitronellal.

Fransa'dan ithal edilmiş, Türkiye'de şişelenmiştir.Ürün İçeriği:

1 ADET 5 ml citronella yağı içeriği ; CYMBOPOGON NARDUS HERB OILÜrünün Faydası:

Enerji eksikliği, yorgunluk giderici, fiziksel ve zihinsel aktivite düzeyini arttırmak için tercih edilen bir yağdır. Difüzör, buhurdanlık, banyo suyu olarak kullanıldığı gibi giysi ve yastık üzerine birkaç damla damlatılabilir.

Böcek ve sinek kovucu olarak, böcek ve sinek ısırıklarında etkilidir.

Kas ağrı ve sızıları, bulaşıcı cilt sorunları, ateş, isilik, aşırı terleme, mantar enfeksiyonlarında etkilidir.Kullanım Şekli:

Citronella yağını cilt bakımı için Arotolia taşıyıcı yağlarıyla %2 oranına kadar karıştırdıktan sonra cildinize masaj yaparak uygulayabilirsiniz. Isıl işlemsiz çalışan difüzör haznesindeki suya 2-3 damla eklenir. 2 saat kadar süreyle günün stresinden arındırır, rahatlatır ve ortamın havasını kaliteli hale getirir. Günde 2 ila 3 kez uygulanabilir. 18 ay içinde tüketilmelidir.Uyarılar:

Saf halde cilt üzerine uygulanmaz. Göz ve mukoza ile doğrudan temastan sakınılmalıdır. Alerjik bünyeliler önce deri testi yaptırmalıdır. Difüzörde kullanım günde 3 defadan fazla olmamalıdır. Çocukların erişemeyeceği yerde saklayınız. Haricen kullanım içindir. Açıldıktan sonra doğrudan ışığa ve sıcağa maruz bırakmamak kaydıyla 25 C sıcaklık altında saklanmalıdır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Aromaterapimarket.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.