600 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
HER SİPARİŞİNİZDE %10 PARA PUAN
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

DOĞAL KİŞİSEL BAKIM SETLERİ

Aromaterapi Market sitesinde hem aromaterapi uçucu yağlar, doğal bakım kremleri, sabunları ve jelleri gibi bakım ürünleri hem de bu ürünlerin kullanımı ve faydalarını artırıcı etki göstermeleri için kullanılan aromaterapi malzemeleri bulunmaktadır. Doğal kişisel bakım setleri de tam bu sebeplerden ötürü belli durumlar için özel olarak oluşturulmuş ürün gruplarıdır. Bazen bir rahatsızlık veya görmek istenilen bir etki için neyi nasıl veya ne ile kullanmak gerektiğinin anlaşılması zor olmaktadır. Böyle durumlarda direk talep edilen etkinin adını almış olan bu bakım setlerine ulaşmak işi çok kolaylaştırmaktadır. Doğal kişisel bakım setleri aromaterapinin vazgeçilmezi olan uçucu ve sabit yağlardan, doğal fırçalardan, scrubladan, doğal sabunlardan, doğal liflerden ve bunlar gibi aromaterapi malzemelerinden oluşturulmuştur. Hem vücuttaki sorunlara hem yapılmak istenilen ekstra bakımlara hem de yaşlara ve ciltlere göre özellikte olan bu aromaterapi bakım setleri aromaterapiye başlamak isteyip herhangi bir bilgisi olmayan herkes için çok güzel bir öneri. Bazı bakım ve tedaviler için yapılması gereken birçok adım var ve bu adımları ayrı ayrı ürünlerle kendimiz oluşturup sistemlerini ayarlamak zor olabiliyor. İyi bir bakım bilgisine sahip olmadan bunları yapmak yanlış tercihle göreceğimiz etkiyi azaltabilir veya bizi görmek istenmeyen bir sonuçla karşılaştırabilir. Bu yüzden herhangi bir araştırmaya gerek duymadan kullanılabilecek bu setler inanılmaz bir bakım kolaylığı sağlar. Aromaterapiyi, bakımı, tedaviyi bir arada hem fırçalarıyla hem uygun yağlarıyla hem de gerekli diğer ürünlerle bir araya getirip önünüze hazır koyan bu setler isteklerinizi tam anlamıyla karşılayacak.

DOĞAL VÜCUT BAKIM SETLERİ

Aromaterapi doğal vücut bakım setleri çeşitleriyle bu kategoride sıralanmış durumda. Bunlardan ilki Bebek Bakım Seti. Bebekler için en risksiz yağ olan Therapium Naturalis Tatlı Badem Yağı ve doğal keçi kılı bebek saç fırçasından oluşan bu sette yağ bebeği rahatlatmak için vücuduna masaj yoluyla uygulanabilir ve doğal bebek saç tarağı ile bebeğin saçlarını taranabilir, kafa derisine masaj yapılabilir. Saç diplerine masaj etkisi yarattığı için sakinleştirir ve uykuya geçişi kolaylaştırır. Her yaş için uygundur. Sonrasında Kendini Şımart Vücut Bakım Duş Seti vardır. Therapium Naturalis Kabak Lifi, Homm Bitkisel Scrub, Şemim Doğal Kalıp Sabun, Şemim Bıttım Yağı ürünlerinden oluşan bu set için kabak lifini kullanmadan önce su ile ıslatarak yumuşatın. Daha sonra duş sabunuyla cildinize uygulayabilirsiniz. Kabak lifi, cildi ölü derilerden arındırır. Aynı zamanda, selülit görünümünü azaltır. Batık sorununun azalmasına yardımcı olur. Vücut Scrubını kullanmadan önce spatula yardımı ile karıştırınız. Az miktarda ürünü avcunuza alarak vücudunuza dairesel hareketlerle uygulayabiliriz. Duş Sonrası bıttım yağı ile cildinizi nemlendirebilirsiniz. Manikür-Pedikür Seti ise ardından gelen settir. Therapium Naturalis Çay ağacı yağı ve doğal manikür-pedikür tırnak bakım fırçasından oluşan bu set için iki damla Therapium Naturalis Çay Ağacı Yağını manikür-pedikür suyunuza damlatın. Antiseptik özelliği tırnak mantarı oluşumunu engelleyecektir. Tırnaklarınızı suda beklettikten sonra doğal tırnak bakım fırçası ile hem tırnak etlerinizi hem de tırnak içlerinizi temizleyin. Daha sonra Hindistan cevizi yağı ile masaj uygulayarak besleyici bir bakım yapabilirsiniz. Son set olan Vücut Bakım Selülit Seti ise Therapium Naturalis Susam Yağı ve doğal at kılı fırçasından oluşur. Susam yağını doğrudan cildinize uygulayabilirsiniz. Deri altına hızlıca nüfus eder ve kolay emilir. Bu nedenle, portakal kabuğu görünümü oluşturan yağları yakar ve yok eder. Uyguladıktan sonra, selülit at kılı fırçası ile dairesel masaj yapın. 30 dakika boyunca bekletin. Her gün düzenli bir şekilde uygulamak çok önemli.

DOĞAL CİLT VE VÜCUT BAKIM SETİFİYATLARI

 Yaşanılan cilt sorunları için, istenilen bakımlar i.in hazırlanmış bu setler sadece düz ürün olmaması ve her aşaması hazır olarak sunulmuş olmasıyla fiyatlarından çok daha fazla faydalı etkiyi size sunar. Bu uygun fiyatlarla bu kadar etkiyi bulmak için Aromaterapi Market sitesinde keyifli gezintinizi yapın ve bu setleri kolayca alıp kullanın.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.