Bebek-Çocuk Bakım seti

Bebek-Çocuk Bakım seti (TNBBBS233002)

Bebekler için özel ürünlerle hazırlanmış temizlik ve bakım seti.Ürün İçeriği:

Ecowell Bebek Şampuanı 300 ml

Ecowell Diş Macunu 75 gr

Ecowell Güneş Kremi 110 gr

Doğal Kehribar Taşı Kolye ve Bileklik Seti

Ahşap Bebek FırçasıÜrün Faydaları:

Bebeklerimizin ve çocuklarımızın sağlığı için kullanacağımız ürünler çok önemli. Doğal ve organik olmaları gerekiyor. Bu sette de kullanılan tüm ürünler bu şekilde. Doğal bebek şampuanı sayesinde hem doğal şekilde bebeğin temizliği sağlanır hem de gözleri yanmaz. Doğal içerikli güneş kremi sayesinde ciltleri güneşin zararlı etkilerinden korunur. Doğal diş macunu sayesinde hem diş temizlikleri sağlanır hem de diş fırçalama alışkanlığı kazandırılmasına yardımcı olur. Bebek fırçası kafadaki konakları vb. durumları önlemeye yardımcı olur. Kehribar seti ise bebekleri diş çıkarma döneminde rahatlatmaktadır. Bu özelliği ile doğal bir rahatlatıcı işlevi görebilmektedir. Bebeklerin huzursuzluklarını azaltarak bu diş çıkarma dönemlerinin daha kolay atlatılmasını sağlar.Kullanım Şekli:

Bebek şampuanını, güneş kremini ve diş macununu aynı diğer bütün ürünlerinde kullanıldığı klasik yöntemle uygulayabilirsiniz. Bebek fırçası banyodan sonra yağ ile birlikte bebeğin saçını tarayarak uygulanır.Uyarılar:

Kutulu ürünlerin kutuları üzerindeki talimatlara ve uyarılara uyunuz. Kolye ve bileklikler doğal taşlarla el yapımı olarak üretildiğinden dolayı küçük renk tonu ve şekil farklılıkları olabilir.

Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Aromaterapimarket.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.