Ay Taşı Doğal Taş Gümüş Bileklik
Ay Taşı Doğal Taş Gümüş Bileklik
Ay Taşı Doğal Taş Gümüş Bileklik

Ay Taşı Doğal Taş Gümüş Bileklik (TNKABL235024)

İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺540,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺432,00(KDV Dahil)

Doğal taş bileklikler taşların doğal formlarında işlenip, bileklik şekline dönüştürüldükleri takılardır. Ay Taşı Doğal Taş Bileklik ay taşının doğal formunda işlenip aksesur olarak tasarlanmış halidir.Ürün İçeriği:

Bu üründe kullanılan doğal taş: Ay Taşı, Gümüş ( Ortasında kullanılan gümüş aksesuarın şekli stok durumuna göre değişebilir.)Ürün Faydası:

Yaşama sevinci verir. Korkulu rüya görnekten korur. Sezgi gücünü artırır. Aşırı tepkileri kontrol altına alır. İçinde bulunulan durumun kabulünü sağlar böylece zor durumla mücadeleye yardımcı olur. Diğer insanların duygularını anlamamızı sağlar. Kolay etki altında kalmamızı önler. Hücreleri yenileyerek yaşlanmayı geciktirir. Fazla yemeyi önler.Kullanım Şekli:

Taşların etkisinin hissedilebilinmesi için doğal taşlardan yapılmış takıların düzenli olarak takılması ve enerjisinin temizlenmesi gerekmektedir. Doğal taşlar, duşta bile çıkarılmadan kullanılabilmektedir. Doğal taş bileklik modelini kullanmaya başlamadan önce taşın negatif enerjilerden arınması için taşın nötrleşmesi olarak da adlandırılan akan su, deniz suyu ya da tuzlu su ile temizliği yapılmalıdır. Birçok taş çeşidi için etkili bir temizleme yöntemi olan bu yöntem yapıldıktan sonra doğal taş bilekliği toprağın üstünde 24 saat ay ışığında bekletilmesi de nötrleşmesine oldukça fayda sağladığı bilinmektedir.Uyarılar:

Ürünlerimiz doğal taş olduğu için minik renk farklılıkları içerebilir. Gümüş detaylar farklılık gösterebilir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Aromaterapimarket.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.