Aromaterapi Nerede Yapılır?

Aromaterapi hem spa merkezlerinde uygulandığı gibi hem de kişinin istediği şekillerde evde de uygulanabilmektedir. Ev ortamı kişinin daha sakin ve rahat ortamda bitkisel tedavi almasına yardımcı olurken, onu psikolojik olarak da rahatlatma amacı gütmektedir. Ayrıca aromaterapi direkt olarak masaj da değil başka alanlarda da yapılması muhtemel uygulamalardır. Bu nedenle nerede yapılması gerektiği çok geniş bir alanı kapsamaktadır. Mekan kokulandırma amacıyla, parfüm amacıyla, banyoda kişinin vücut kremleri formlarında ya da banyo suyunun kokulandırılmasında, ofis, araba vb. her yerde aromaterapi kullanılabilmektedir.

https://www.therapiumnaturalis.com adresimizde bulunan aromaterapi karışım yağlarını alarak amacınıza uygun şekilde kullanabilirsiniz. Kendi öz yağlarınızı oluşturmak için de çakra yağları ya da uçucu yağlardan istediğiniz kokuları karıştırıp kendi karışımınızı elde edebilirsiniz. Böylece her zaman farklı karışımlardan yararlanabilir ve kokuların rutinliğinden kurtulmuş olursunuz. Sadece yağ olarak değil krem formlarında da duş öncesi ya da sonrası rahatlama sağlamak amacıyla orijinal aromaterapi ürünleri almanız mümkündür. Aromaterapi konusunda orijinallik kişinin daha sağlıklı bireyler olabilmesi adına oldukça önemlidir.

Firmamızın çakra yağları, masaj alanında uygulama yapılması içindir. Zihinsel, ruhsal ve bedensel rahatlamak amacıyla masaj uygulamaları için olan yağlarımızın çakra açıcı olarak yararlanabilirsiniz. Yağların hepsinin farklı amaç için ve farklı şekillerde kullanımı bulunmaktadır. Enerji, zihin açıcı, psikolojik olarak rahatlama, sakinleştirici gibi farklı özelliklerinin olmasının yanı sıra kişinin kullanma dönem ve periyotları da bulunmaktadır. Örneğin ergenlik karışımı karışım yağı masaj şeklinde baş ve boyun çevresine uygulandığı takdirde daha etkili sonuç almaya yardımcı olacaktır. Ergenlik dönemindeki bireylerin sivilce ve akne izlerinden kurtulmasına yardımcı olurken; sevgi karışım yağı ise, afrodizyak etkili olup cinselliği artırıcı etkisi bulunmaktadır. Bu yağların masaj yolu ile ya da oda kokusu olarak kullanımı oldukça etkilidir. Bu nedenle aromaterapi hayatımızın her alanında yer alan bir kavramdır. Hayatın içinden bir olgu olduğu için de her zaman ve her yerde kendine uygulama alanı bulabilmiştir. Sizler de aromaterapi yağlarını, karışımları ya da kremleri orijinal ürünler olarak elde etmek için siparişlerinizi https://www.therapiumnaturalis.com adreslerimizden kolaylıkla verebilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Aromaterapimarket.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.