DOĞAL YAĞLI ANAHTARLIKLAR

Anahtarlık birden fazla anahtarlığın kendisine takılarak bir arada taşınabilmesini sağlayan aksesuardır. Ucunda anahtar halkalarını geçirebilmek için uygun yapıya sahip bir çember ve çembere takılı olarak duran genelde çok farklı tasarımlara sahip süsler vardır. Anahtarlıklar işe yararlılığının yanında insanlar için artık neredeyse aynı önemi taşıyan tasarımlarıyla ilgi çekmektedir. Bazen sadece göze hitap etmesiyle, bazen bir düşünceyi ifade eden sembolleriyle, bazen sevilen bir takımın veya grubun logolarıyla kullananı her açıdan tatmin ederler. Aromaterapi Market sitesinde de bir amaca bağlı tasarlanan anahtarlıklar mevcuttur. Bu amaç adından da belli olduğu gibi aromaterapi ile tedavidir. Aromaterapi fiziksel, duygusal ve ruhsal sağlığımız için bedenin iyileşme gücünü bulma amacı olan ve bunu şifalı bitkilerin özü denilebilecek uçucu yağlarla yapan bir terapi yöntemi. Koklama, soluma ya da cilde uygulama ile gerçeğe dönüştürülen mucizevi bir tedavi. Aromaterapi anahtarlıkları ise hem bu tedaviyi hem de şıklığı bir araya getiren bir yol. Her uçucu yağ kendine has ve benzersiz faydasıyla biliniyor. Bu faydaları görmek için birçok yöntem var. Bunlardan biri de anahtarlıklar. Therapium Naturalis markalı anahtarlıklar çok çeşitli, şık, içine uçucu yağını koyabilmeye uygun tasarımlı olarak üretilmiştir. Yanlarında bulunan iğneler ile istenilen uçucu yağ anahtarlıktaki delikten doldurulur. Sonrasında tek kalan anahtarları takmak ve uçucu yağın özelliğini göstererek uçup, etkisini koklama yoluyla göstermesini beklemek. Kolyenin özel tasarımı sayesinde içine konulan doğal yağ dışarı sızmaz, sadece yağın kokusunu alınır. Bu sayede herhangi bir leke oluşması da engellenmiş olur. Araba anahtarınızı taktığınız bir aromaterapi anahtarlığıyla arabanızda duymak istediğiniz kokuyu tüm yolculuğunuz boyunca duyar ve bu yağdan görmek istediğiniz etkileri görürsünüz. Ev, iş, oda gibi anahtarlarınızı topluca taktığınız bir anahtarlığı taşırken veya evinizde asılı haldeyken bile istediğiniz kokuları alır ve etkileri görürsünüz.

 

DOĞAL YAĞLI ANAHTARLIK ÇEŞİTLERİ

Doğal yağlı aromaterapi anahtarlıkları Aromaterapi Market sitesinde renk çeşitleriyle yerini almış durumda. Bu anahtarlıkları Aromaterapi Market sitesinde gezinirken zevkinize ve ihtiyacınıza göre dilediğiniz gibi seçebilirsiniz. Yanında ilk deneyiminizi rahatça yaşayabilmeniz için hediye aromaterapi uçucu yağlar ile birlikte hazır edilmiş anahtarlıklar renk çeşitleriyle Aromaterapi Market sitesinde mevcut. Üfleme cam püsküllü anahtarlık kahverengi, üfleme cam püsküllü anahtarlık karamel, , üfleme cam püsküllü anahtarlık kırmızı, üfleme cam püsküllü anahtarlık lacivert, üfleme cam püsküllü anahtarlık mavi ve üfleme cam püsküllü anahtarlık pembe olmak üzere Aromaterapi Market sitesinde seçiminizi yapmanız için sıralanmıştır.

 

DOĞAL YAĞLI ANAHTARLIK FİYATLARI

 Doğal yağlı aromaterapi anahtarlıkları tükenmeyen aromaterapi ürünleridir. Sadece bittikçe yağını değiştirmeniz gereken ve her gün kullanabileceğiniz kadar uzun soluklu ömrü olan bu ürünleri çok uygun fiyatlara Aromaterapi Market sitesinde gezinerek bulabilirsiniz. Uzun soluğuna karşı fiyatıyla her türlü karda bırakan bu anahtarlıklar hem sağlık hem şıklık vererek her türlü tatmin edici etkiye sahiptir. Tüm gününüzde aromaterapinin bu etkilerini görmek için Aromaterapi Market sitesine girip tercihinizi bu çok uygun fiyatlarla yapmak tek yapmanız gereken şey.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Aromaterapimarket.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.