Kaplangözü Doğal Taş Gümüş Bileklik

Kaplangözü Doğal Taş Gümüş Bileklik (TNKABL235019)

İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺360,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺288,00(KDV Dahil)

Doğal taş bileklikler taşların doğal formlarında işlenip, bileklik şekline dönüştürüldükleri takılardır. Kahverengi Kaplangözü Doğal Taş Bileklik kahverengi kaplangözü taşının doğal formunda işlenip aksesur olarak tasarlanmış halidir.Ürün İçeriği:

Bu üründe kullanılan doğal taş: Kahverengi Kaplangözü Taşı, Gümüş ( Ortasında kullanılan gümüş aksesuarın şekli stok durumuna göre değişebilir.)Ürün Faydası:

Bağımsızlığın, maskülen enerjinin, fiziksel ve ruhsal dengenin sembolüdür. Enerjiyi dengeler. Psikolojik zorlanmaların yenilmesini destekler. Korku, kıskançlık, kin, inatçılık, iğrenme, aşırı heyecanlanma gibi duygusallıkların yenilmesine, etkilerinin azaltılmasına destek olur. İş hayatında başarı sağlamaya yardım eder. Kanı temizler, kalp için faydalıdır. Spazmları ve baş ağrılarını hafifletir. Konsantrasyonu artırır. Bağımsız davranılmasına neden olur. Bu yüzden evlilik, ortaklık, aile ilişkileri sırasında, olumsuz etkileri azaltmak için, uzun zaman kullanılmamalıdır.Kullanım Şekli:

Taşların etkisinin hissedilebilinmesi için doğal taşlardan yapılmış takıların düzenli olarak takılması ve enerjisinin temizlenmesi gerekmektedir. Doğal taşlar, duşta bile çıkarılmadan kullanılabilmektedir. Doğal taş bileklik modelini kullanmaya başlamadan önce taşın negatif enerjilerden arınması için taşın nötrleşmesi olarak da adlandırılan akan su, deniz suyu ya da tuzlu su ile temizliği yapılmalıdır. Birçok taş çeşidi için etkili bir temizleme yöntemi olan bu yöntem yapıldıktan sonra doğal taş bilekliği toprağın üstünde 24 saat ay ışığında bekletilmesi de nötrleşmesine oldukça fayda sağladığı bilinmektedir.Uyarılar:

Ürünlerimiz doğal taş olduğu için minik renk farklılıkları içerebilir. Gümüş detaylar farklılık gösterebilir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Aromaterapimarket.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.